Přihlášení
Email:
Heslo:

CRACK Computers, s.r.o.

Kdo jsme?

Společnost CRACK Computers s.r.o. byla založena v roce 2001 a od počátku se specializuje zejména na vytváření a správu IT systémů a sítí. Prvotní kroky naší firmy byly inspirovány nadšením a zájmem o vlastní realizaci v prostředí, jehož filosofií je sdílení poznatků a zkušeností tak, aby vznikla komunita schopná vytvářet vlastní cesty a efektivně zhodnocovat nové produkty.

Jak to vidíme:

Moderní komunikace přinášejí obrovský potenciál v oblastech organizace a konsolidace firemní komunity, prezentací, datových a hlasových konferencí a mnoha dalších. Naší starostí je obsáhnout komplexní podporu pro Vaši firmu, nabídnout z dostupných technologií to pravé řešení a maximalizovat tak efektivitu lidského konání.

Co od sebe očekáváme?

 • Spolehlivost
  Naší prioritou je problémům předcházet, ne pouze řešit již vzniklé.
 • Efektivnost
  Plánujeme na základě testování, a proto jsme vždy schopni nabízet ta správná řešení pro Váš rozvoj.
 • Podpora
  Ať už potřebujete cokoliv, je na nás, abychom vymysleli řešení. Pomůžeme Vám plně využít možností Vašeho vybavení. Ať už jste na startovní čáře a potřebujete navrhnout vhodné vybavení a infrastrukturu, nebo již používáte zaběhlý systém, připravíme plán na zefektivnění práce.
 • Diskrétnost
  V naší společnosti je diskrétnost vysoce prioritním faktorem spolupráce. Jsme přesvědčeni, že bez této náležitosti nelze budovat žádnou formu spolupráce, a proto v žádném případě bez souhlasu klienta neposkytujeme a chráníme veškeré jakkoliv nabyté informace s ním související (v souladu se zákony a právními normami a obecnou morální rovinou).
 • Přehlednost
  Jakémukoliv zásahu předchází podrobná zpráva o stavu sítě a rozpracování návrhu řešení včetně finančních nákladů na SW a HW a časové náročnosti.