Přihlášení
Email:
Heslo:

Řešení

 

AntiSpam Smart Gateway

Naše unikátní antispamové řešení zaručuje zachycení naprosté většiny spamu doručovaného do schránek ještě než dorazí na Váš mailový server.

AntiSpam Gateway je předřazen Vašemu mailovému serveru a teprve po otestování zprávu doručuje. Podporovány jsou všechny mailové servery na různých platformách včetně Microsoft Exchange Server, Kerio MailServer, Qmail, Sendmail a dalších.

Každý uživatel má na výběr, zda-li si spam nechá pouze označit textem v Předmětu a nebo jestli mají být zprávy vyhodnocené jako spam zadrženy v karanténě AntiSpam Gateway serveru.

Obsah Karantény je pro uživatele přístupný přes webové rozhraní, kde si mohou zprávy špatně označené jako spam jedním kliknutím nechat doručit. Každá zpráva, která projde naším filtrem je opatřena unikátním identifikačním řetětcem a je možné chybu filtru kdykoliv zpětně změnit. Po "naučení" filtru je úspěšnost zadržených spamů přes 99%.

Ve webovém rozhraní má každý uživatel možnost upravovat vlastnosti filtru a vidí všechny zprávy, které filtrem projdou. Navíc v případě nedostupnosti Vašeho e-mailového serveru jsou zprávy uloženy na AntiSpam Gateway Serveru a doručeny hned, jak je Váš server opět v provozu.


Fuzzy Backups System

Pro firmy i jednotlivce nabízíme možnost zálohování pomocí velmi výkonného a pokročilého nástroje. Základním principem je ukládání dat do zálohovacího prostoru (pool). O logiku záloh se stará software a je možné nejen obnovit ztracené soubory, ale rovněž vrátit se k souboru ve stavu, v jakém byl například před týdnem (např. po nechtěné úpravě obsahu a uložení).

Systém ja založen na principu Client - Server, kdy zálohovací server získává z klientských stanic vybrané složky označené k zálohování a ty poté ukládá na své disky, ale může je i pravidelně nahrávat na zálohovací páskové jednotky či v noční době přes internet zálohovat Off-Site (mimo zákazníkovu lokalitu).

Podporována je většina běžných operačních systému jako Windows, Linux, FreeBSD, Solaris a další. 

System je ideální jak pro menší firmy s několika počítači, tak na řešení komplikovaných záloh internetových projektů v libovolných časových modelech.

Tento systém je vždy nastaven našimi techniky přesně pro potřeby konkrétního klienta, a to buď na naší vlastní infrastruktuře nebo na servery zákazníka v jeho lokalitě včetně zajištění správy všech systémů a vytvoření Disaster Recovery (obnovení provozu v případě havárie serveru).